Klinik Dergi

klinik-tip-bilimleri-mart-2021_page-0001
Ay: 3 Yıl: 2021 Sayı: 1 Cilt: 9
Previous
Next

Amaç & Kapsam

Klinik Tıp Bilimleri Dergisi , (Selen Medya Yayıncılık Hizmetleri) uluslararası, süreli, açık erişimli, dijital bilimsel yayın organıdır. Dergi; bağımsız, önyargısız ve çift-kör hakemlik ilkelerine uygun olarak Ocak, Şubat, Mart,Nisan ,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos, Eylül,Ekim ve Kasım,Aralık aylarında olmak üzere yılda 6 sayı yayınlanmaktadır. Derginin yayın dili Türkçe ve İngilizcedir.

Klinik Tıp Bilimleri Dergisi, dahiliye, iç hastalıkları,ve genel  tıp bilimleri Hastalıkları alanında yayınladığı özgün araştırma, olgu sunumu, editöre mektup ve derleme, türündeki makalelerle uluslararası literatüre katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Derlemeler, davetli yazarlar ve başvuran hekimler tarafından hazırlanmaktadır. Derginin hedef kitlesi çocuk sağlığı ve hastalıkları konusunda çalışan uzmanlar, akademisyenler ve ilgili diğer dal uzmanlarıdır.

Klinik Tıp Bilimleri Dergisi Türk Medline,tarafından dizinlenmektedir.

Makale değerlendirme ve yayın işlemleri için yazarlardan ücret talep edilmemektedir. Tüm makaleler  www.kliniktipdergisi.com sayfasındaki online makale değerlendirme sistemi kullanılarak dergiye gönderilmelidir. Derginin yazım kurallarına, gerekli formlara ve dergiyle ilgili diğer bilgilere web sayfasından erişilebilir.

Derginin web sayfasına reklam verilebilir, bu konu ile ilgili başvurular yayın info@kliniktipdergisi.com yapılmalıdır.

Dergide yayınlanan makaleler de ifade edilen bilgi, fikir ve görüşler Klinik Tıp Pediatri dergisi Baş Editör, Editörler, Yayın Kurulu ve Yayıncı’nın  değil, yazar(lar)ın bilgi ve görüşlerini yansıtır. Baş Editör, Editörler, Yayın  Kurulu ve Yayıncı; yazarlara ait bilgi ve görüşler için hiçbir sorumluluk ya da yükümlülük kabul etmemektedir.

Yayınevi

Selen Medya Yayıncılık

Addres: Yunusemre Mah. 565/2 sok No 2 kat 2 Daire 3 Sultangazi                             Telefon: +90 212 419 02 29   Fax: +90 212 476 51 95
 E-postainfo@kliniktipdergisi.com

 Webwww.kliniktipdergisi.com